הנחה 5% למשלמים באמצעות bit

תשלום 100% מאובטח

אין צורך למסור פרטי אשראי

בטוח ומוזל

חיסכון 5%

שמירה ושימוש בנתוני המשתמשים

לרוב, פרטי הגלישה של המשתמשים באתר עשויים להיות נשמרים בצורה אוטומטית, באמצעות קבצי cookie  " עוגיות" או בדרכים אחרות, וזאת לצורך שמירת העדפות הגלישה של המשתמשים ושיפור חווית הגלישה שלהם. בנוסף, בעל האתר עשוי לשמור את שמותיהם, כתובותיהם ודרכי ההתקשרות אל המשתמשים, כפי שנמסרו על ידם, ופרטי העסקאות שביצעו על מנת לשלוח הצעות ופרסומים שונים לרבות במדיה דיגטלית, באמצעות אימייל, ישירות לטלפון הנייד, או בכל דרך אחרת.

אנחנו לא נעביר לצדדים שלישיים את המידע שבידינו אודות המשתמשים למעט במקרים בהם אספקת המוצר ו/או המוצרים ו/או השירותים שהוזמנו מבוצעת ישירות ע"י צד ג', במקרה כזה פרטי הרוכש לרבות שמו, כתובתו, כתובת אספקה ופרטי קשר יועברו לצד ג' על מנת להשלים את הרכישה ואת אספקת הטובין, כמו כן למעט אם נדרש לכך ספציפית על ידי צו בית משפט. אנחנו רשאים להשתמש במידע שמסרתם לנו לצרכי משלוח דברי פרסומת מטעמנו. אם אינכם מעוניינים לקבל מאתנו דברי פרסומת, תוכלו לשלוח הודעת סירוב לדוא"ל sapak007@gmail.com או כפי שיהיה רשום בדברי הפרסומת שתקבלו.

מובהר כי האתר כולו ו/או חלקו עשוי להשתמש בשירותיהם של תוכנות של צדדים שלישיים ככל שיהיו ו/או ספקים חיצוניים שונים לרבות תוספים שונים (פלגינים) וקודים שונים המוטמעים באתר. על מנת להפעיל ולקיים את תקינות האתר אך לא רק, ו/או לאסוף מידע סטטיסטי ו/או לאפשר קנייה, גלישה, רכישה הן באתר עצמו והן במקומות אחרים. אין האתר ו/או מי מטעמו נושא באחריות כלשהיא לגבי איסוף מידע על המשתמש ושימושו במידע ככל שיהיה על ידי כל צד שלישי, בין אם על ידי בעל התוסף המותקן באתר ובין ע"י ספק חיצוני ובין אם הוא גולש באתר אשר הצליח להשיג במירמה ובזדון את פרטי המשתמשים באתר.

נגישות

קטגוריות